Vyhledávání a prověření
čínských dodavatelů

Vyhledání prověřeného a spolehlivého partnera s exportními zkušenostmi z vyspělých evropských trhů je naprostý základ budoucího rozvoje spolupráce na dovozu zboží z Číny. Pokud výrobce tyto zkušenosti nemá, s největší pravděpodobností s ním ztrácíte svůj čas.

Na rozdíl od mezinárodních veřejně přístupných webových portálů využíváme pro výběr vhodných dodavatelů databázi původem z USA, která vzniká z celních konosamentů dodávaných v reálném čase největšími světovými rejdaři. Díky participaci v této databázi jsme schopni dodat informace o vybraných společnostech ověřených z mezinárodních zdrojů (Dun & Bradstreet), zjistit objem exportovaného zboží v daném časovém úseku například posledních dvou let a tento export dále segmentovat podle celní nomenklatury zboží a koncového trhu. Nejdůležitější je, že samotní výrobci v databázi zahrnutí nemají možnost uměle navyšovat své exportní objemy – databázi rozšiřuje pouze zřizovatel. Díky této platformě jsme schopni doporučit z mnoha výrobců ty, kteří prokazatelně exportují poptávaný produkt do EU v požadovaném objemu a na tyto výrobce předat ověřené a aktuální kontaktní údaje.

V případě zájmu prosím vyplňte základní dotazník k poptávanému produktu, my se Vám obratem ozveme s podmínkami této služby a konkrétní rešerše. Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás na email sourcing@china-trade.cz